E-bülten abonelİğİ Sİzden Kareler

 

Metropol Konteyner

Günlük yaşam sırasında sıklıkla karşılaşılan kabinler, her amaca uygun üretildiğinden ve ön üretimli bir ürün olduğundan prefabrik bir üründür. Prefabrik kabinlere örnek vermek gerekirse  halk ekmeği satan kabinler, ofis ve büro amacıyla kullanılan kabinler, bekçi ve güvenlik denetlemeleri amacıyla kullanılan kabin ve kulübelerin hepsi sayılabilmektedir. Farklı amaçlar için kullanılacak bu kabinlerin, kullanım amacına göre dış yüzey kaplaması farklılıklar gösterir. Farklı boyutlara, ebatlara ve özelliklere sahip bu özel kaplamalı prefabrik kabinler,  oldukça sağlam çelik bir taşıyıcı sistem üzerine fibercement, fiberglass denilen cam elyafı veya polyester ile kaplanarak bulunduğu şartlara göre uygun hale getirilir.

 

            Metropol Konteynerler, çok büyük darbe almadığı ve kasıtlı olarak  zarar verilmeye çalışılmadığı sürece sonsuz ömürlü oldukları söylenebilir ve çürüme ve kırılmalara karşı kuvvetli direnç gösterir. İstenmesi durumunda bir mekandan başka bir mekana taşınması oldukça kolaydır. Ayrıca söz konusu bu kabinler standart ölçülerde olabildiği gibi isteğe bağlı şekilde de dizayn edilebilmektedir. Farklı kapı ve pencere ölçülerinden farklı açma kapama sistemlerine ve son derece güvenli elektrik tesisatına kadar bir çok avantajlı özelliğe sahip bulunmaktadır.

 

        Metropol Konteynerler, kullanılan duvarlar, yüksek izolasyon ve yüksek mukavemete sahiptir. Kullanım amacına göre gerekirse hareketli mobilyalar ile desteklenebilir ve farklı kullanımlar için farklı tasarımlar sağlayabilmektedir. Portatif olma özelliği özel kaplamalı prefabrik kabinlerin mobil olmasını sağlar, demonte özelliği de ürüne pratiklik kazandırır.

 

VLK101

VLK102

VLK103

VLK104

VLK105

VLK106

VLK107

VLK108

VLK109

Web Tasarım : Renkli Kare