E-bülten abonelİğİ Sİzden Kareler

PREFABRİK EVLER

 

 

 

Villa Yapı Siz Değerli Müşterilerine En İyi Hizmete Vermeyi Amaç Edinmiştir. Prefabrik konut sektörünün lider kuruluşu olmamızı sağlayan siz değerli müşterilerimiz için hazırlanan prefabrik konutalara ait genel teknik özellikler şunlardır ;

Dış Duvar : 10 cm,
İç Duvar : 6 cm,
Çatı Kaplaması : Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Dış Kapı : Çelik Kapı,
Pencereler : Kurşunsuz PVC
Elektrik Tesisatı : Sıva Altı
Sıhhi Tesisat : Sıva Altı

Prefabrik sektörünün öncü firması olan villa yapı siz değerli müşterilerine sunduğu prefabrik konut, prefabrik ofis, konteyner, hangar çözümleriyle türk ekonomisine katkı sağlamaktadır. Prefabrik evler , prefabrike evler, prefabrik villalar, prefabrike villa, villa prefabrik, prefabrike yapılar, prefabrik evler, çelik evler, hafif çelik evler, hafif çelik yapılar, hangar, depo, çelik hangar üretir.

Taşıyıcı sistem olarak hazırlanan ve cıvata somun bağlantılı olan çelik malzemeden yapılmış olan prefabrik evler tek katlı ya da iki katlı olarak üretilebilen evlerdir.

Pano sistemi ile tasarlanmakta olan bu evler en, boy ve odanın boyutları açısından 125 santimetrenin katları şeklinde tasarlanmaktadırlar. Özellikle dördüncü derecede iklim kuşağında ve deprem bölgesinde kullanım için oldukça rahat bir kullanım sunan bu evler, yapıları açısından oldukça dayanıklı olduklarından ötürü özellikle ülkemizin her bölgesinde kullanılmaya uygun olmaktadırlar.

Prefabrik evler yapı itibariyle duvarları genellikle betopan denilen çimentolu yonga levha paneller kullanılarak üretildiğinden dolayı yüksek ses ve ısı yalıtımına sahip bulunmaktadırlar. Ayrıca bu yapıların sudan etkilenme ya da böceklenme gibi olumsuz sorunlara yol açmadığı da görülmektedir. Bu nedenle kullanıldığı her yerde sağlık koşullarına uygun olarak yaşamak için elverişli yapılar olarak göze çarpmaktadırlar.

İç ve dış cephe boyamaları için de uygun olan düz duvar yüzeyine sahip olmaları nedeni ile bu yapıların boyaması yapıldığında dış görünüm itibariyle tamamen betonarme bir ev görüntüsü verebilmektedir. Üstelik istediğiniz renge boyayabilecek olmanız açısından da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Özellikle yazlık bölgelerde ve dağ evleri olarak kullanmak isteyen kişiler için son derece uygun olan bu yapıların farklı alan ölçülerine sahip olan çeşitlerini ve tek katlı ya da çift katlı tiplerine sahip olabilmek mümkün olmaktadır. 

Web Tasarım : Renkli Kare